zeznania świadków na rozprawie

Anna35

zeznania świadków na rozprawie

Post autor: Anna35 » wt mar 20, 2018 4:58 pm

Na połowę czerwca mam wyzbaczony termin sprawy sądowej o rozwód. nie powinnam miec problemów z uzyskaniem rozwodu z winą męża (bo sie przyznał do zdrady) ale strasznie męczy mnie samo to że będę musiała uczestniczyć w tej rozprawie. Maż chce rozwodu z obopulną winą. Czyli że ja i on jesteśmy oboje winni. Jednym ze świadków bedzie moja mama. Boję się że będzie musiała słuchac innych jak zeznają przeciwko mnie. Boje sie że ona tego nie wytrzyma jak będzie słuchać o mnie różne niestworzone historie. I stąd moje pytanie czy świadkowie wszyscy są na sali razem zawsze czy przychodzą osobno ?
Ostatnio zmieniony śr mar 21, 2018 9:08 am przez Anna35, łącznie zmieniany 1 raz.

Detektyw

Re: dowody do sprawy rozwodowej

Post autor: Detektyw » wt mar 20, 2018 10:01 pm

Witam

Zwykle jest tak, że na samym początku wszyscy wchodzą do sali. Sąd sprawdza czy świadkowie się stawili na wezwanie. Pani mama powinna mieć przy sobie dowód osobisty. Po sprawdzeniu obecności świadków są oni wypraszani z sali i czekają na wezwanie na korytarzu. Potem wzywani wchodzą pojedynczo. Proszę się nie martwić Pani mama nie będzie słyszała innych świadków.

ODPOWIEDZ