Strona 1 z 1

Zdjęcia jako dowód

: wt mar 20, 2018 9:21 pm
autor: Mirka
Witam
Czy do sprawy rozwodowej wystarcza mi zdjecia męża z kochanką jak ida ulicą?

Re: Zdjęcia jako dowód

: wt mar 20, 2018 10:46 pm
autor: Detektyw
Witam

To zależy. Napisała Pani, że ma zdjęcia więc wnioskuje, że jest ich przynajmniej kilka. Czy wszystkie są z tego jednego spaceru czy z różnych ? Co jest na tych zdjęciach ? Idą blisko siebie ? Trzymają się za ręce ? Patrzą na siebie czy idą obok jak wiele innych osób obok nich ? Gdzie są zrobione te zdjęcia ? Czy to ulica w centrum ruchliwego miasta czy urokliwe miejsce na odludziu ? To wszystko ma znaczenie.
Zdjęcia powinny być wyraźne, zrobione z przodu aby widać było twarze.

Sąd na podstawie kilku zdjęć z jednego spaceru nie uzna nikogo winnym zdrady nawet jeśli zdjęcia wskazywałyby na pewną zażyłość. Zdjęcia z dwóch takich spacerów wykluczyłyby już przypadkowość takich zachowań. Zrobiłyby zapewne na Sądzie już duże wrażenie.

Jeszcze większe wrażenie na Sądzie zrobiłoby gdyby oprócz zdjęć osoba, która je zrobiła złożyła zeznania opisując kontekst tego zdarzenia i potrafiła opisać i udokumentować to co zdarzyło się przed zrobionym zdjęciem i potem.

Re: Zdjęcia jako dowód

: śr mar 21, 2018 5:51 pm
autor: Mirka
Dziekuje za bardzo obszerna odpowiedz. Czy moglabym przeslac Panu owe zdjecia i poproscic o fachowa ocene ich wartosci? Bylabym niezmiernie wdzieczna.
Pozdrawiam

Re: Zdjęcia jako dowód

: śr mar 21, 2018 9:48 pm
autor: Detektyw
Może Pani przesłać

Re: Zdjęcia jako dowód

: ndz gru 30, 2018 8:15 pm
autor: Irka1979
Ja mam zdjęcia ale jak idą tak bokiem. Zdjęcia robione przez detektywa są. Jak są takie z boku to są coś warte w ogole ???

Re: Zdjęcia jako dowód

: wt sty 01, 2019 10:43 pm
autor: Detektyw
Zdjęcia, które robi się podczas obserwacji nie zawsze są idealne. Nikt nie pozuje detektywowi jak podczas uroczystości rodzinnych. Czasem są prawie idealne, czasem gorsze. Musiałbym je zobaczyć żeby ocenić. Myślę, że skoro osoby na nim są sfotografowane z profilu to na pewno da się rozpoznać na nich twarze. Nawet zdjęcia zrobione z tyłu są coś warte pod warunkiem, że nie są to jedyne zdjęcia.

Re: Zdjęcia jako dowód

: wt cze 16, 2020 9:31 am
autor: Onufry
Odgrzewam temat bo mam taki problem

Mam zdjecia żony mojej z kochankiem. Tylko że są robione na przestrzeni dwóch lat i na każdym zdjęciu ten gościu wygląda inaczej. Inny fryz i też inna waga. (facet po opereracji zrzucił koło 20 kg.I co jaj mam tera z tym zrobić ? Ludzzie mówią mi że to są różne osoby całkiem adwokat też

Re: Zdjęcia jako dowód

: sob cze 20, 2020 9:53 pm
autor: Detektyw
To bardzo dobrze, że ma Pan zdjęcia tej osoby sprzed 2 lat i aktualne. Gorzej byłoby gdyby miał Pan zdjęcia tylko sprzed 2 lat. Ale i tak byłoby to do obronienia. Może Pan poszukać jeszcze jego zdjęć z przed 2 lat na Facebook lub innym portalu, żeby pokazać, że to ta sama osoba. Warto szukać też na nk.pl Kiedyś ludzie pozakładali tam konta powrzucali mnóstwo zdjęć i zapomnieli o tym portalu.