Cennik

Prowadzona przez nas firma detektywistyczna w Krakowie wyróżnia się wśród biur śledczych z Małopolski przede wszystkim szczególnym nastawieniem na jakość oferowanych świadczeń. Wysokiej klasy prywatny detektyw nigdy nie jest tani. Dbamy o to, aby wykonywane przez nas usługi detektywistyczne były dokładne i skuteczne. Dzięki temu skompletowaliśmy zespół sprawdzonych profesjonalistów, którzy już od wielu lat rzetelnie wykonują swoje zadania.

Od czego zależy cena usług detektywistycznych?

Przede wszystkim od rodzaju zlecenia. Wyceniamy je dopiero po zapoznaniu się ze sprawą. Na tym etapie potrzebne są jedynie ogólne informacje. Cenimy sobie Państwa anonimowość. Nie pytamy o nazwiska, adresy itd. Priorytetem jest dyskrecja oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Wstępną rozmowę prowadzi zawsze ta sama osoba – Detektyw Bartłomiej Karasiński (kom. 511 555 222).

Pierwsza konsultacja jest bezpłatna. Zobowiązujemy się do zachowania w tajemnicy wszelkich danych, które nam Państwo przekażą. Ceny podajemy za godzinę, dzień pracy lub za całą usługę. W pewnych sytuacjach możliwe jest przyjęcie przez biuro detektywistyczne zlecenia za z góry ustaloną kwotę na tak zwany „efekt”. Materiał jest wtedy zbierany w taki sposób, aby wykazywał między innymi „cykliczność zdarzeń”. Po wykonaniu zadania, klient otrzymuje pisemne sprawozdanie z wykonanych czynności oraz zdjęcia, a także filmy. Wystawiamy faktury VAT. Cenimy sobie przejrzystość, profesjonalizm i dyskrecję.

Występujemy przed sądami jako świadkowie. Dbamy o odpowiednie przygotowanie dowodów w różnej formie. Kładziemy nacisk na godne reprezentowanie klienta oraz własnego wizerunku. Profesjonalne podejście przynosi korzyść zarówno dla śledczego, jak i zleceniodawcy. Prywatni detektywi z naszej firmy pracują nie tylko w Krakowie, wyjeżdżamy również poza teren Małopolski. W celu rozmowy o szczegółach należy dzwonić pod numer: 511 555 222. Jesteśmy do Państwa dyspozycji o każdej porze.

Tani i dobry detektyw – czy to możliwe?

Niska cena to chwyt marketingowy i często jedyny sposób na zwrócenie uwagi klienta, gdy zawodzi jakość. Usługi biura detektywistycznego, których wartość oszacowana jest dużo niżej względem konkurencji, powinny stanowić dla Państwa sygnał alarmowy. Tani prywatny detektyw, z uwagi na brak wymaganego doświadczenia lub niezbędnych kwalifikacji może przede wszystkim utrudnić prowadzenie określonej sprawy. Z pozoru niewielkie stawki są również nierzadko jedynie wierzchołkiem góry lodowej w postaci ukrytych kosztów przyszłej współpracy.

Korzystając z niesprawdzonej oferty, ryzykują Państwo brakiem postępów w śledztwie oraz pojawieniem się dodatkowych komplikacji. Zawód detektywa polega przede wszystkim na działaniach związanych ze szczególnym przestrzeganiem prawa. Niesprawdzone biura często nie spełniają wymogów legislacyjnych, obejmujących między innymi posiadanie niezbędnych licencji. Brak wiedzy skutkuje również wykorzystywaniem nielegalnych dowodów, których nie można później użyć przed sądem. Aby uniknąć niepotrzebnych frustracji, zdecydowanie radzimy unikać usług tanich prywatnych detektywów.