Usługi detektywistyczne w całym kraju

W życiu zdarzają się różne niejasne sytuacje, w których rozwikłaniu może pomóc tylko prywatny detektyw. Nasza firma detektywistyczna oferuje Klientom z całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem takich województw jak śląskie, mazowieckie i małopolskie, profesjonalne usługi śledcze. Proponujemy szeroki zakres prac, pozwalających skuteczniej dochodzić praw, zarówno w sprawach prywatnych, jak i związanych z majątkiem firmy, przed sądem i innymi organami ścigania.

Przemawiają za nami lata doświadczeń. W trakcie działalności pomogliśmy wielu Klientom rozwiązać ich problemy i podjąć właściwe decyzje. Mamy nie tylko specyficzne umiejętności, ale również nowoczesny, zaawansowany sprzęt do obserwacji i rejestracji zdarzeń. Kamery, aparaty, drony, lokalizatory GPS i systemy noktowizyjne. Pozwalają one działać w każdych warunkach. Dlatego, jeśli potrzebne są Państwu usługi detektywistyczne – gwarantujemy najwyższą efektywność w zdobywaniu informacji i materiałów dowodowych.

Biuro detektywistyczne w Krakowie

Nasi prywatni detektywi podejmują się wykonania różnych zleceń w Krakowie, Tarnowie, Katowicach i innych miastach kraju. Proponujemy m.in. wsparcie przy sprawach z zakresu prawa rodzinnego. Jeśli zachodzi podejrzenie, że małżonek lub partner jest niewierny – zdobędziemy niezbędne dowody, pozwalające zweryfikować jego uczciwość. W przypadku rozprawy o przydzielenie praw rodzicielskich udokumentujemy zachowania partnera w ramach opieki nad dzieckiem. Jeśli natomiast były małżonek lub ojciec dziecka uchyla się od płacenia alimentów, detektyw z naszego biura ustali miejsce jego zamieszkania, wykonywaną pracę, a także rzeczywiste dochody. Wszystko, co zaobserwujemy i zarejestrujemy, ma wartość dowodową dla sądu. To pozwala łatwiej dochodzić swoich praw.

Klientom biznesowym z Małopolski i innych regionów kraju pomagamy w weryfikowaniu kontrahentów. Dokładnie badamy wiarygodność potencjalnego partnera, historię prowadzonych przez niego biznesów oraz kto jest udziałowcem lub współwłaścicielem danej firmy. W przypadku wątpliwości co do uczciwości pracowników w zakresie wykorzystywania zwolnień lekarskich lub lojalności (przy klauzuli zakazu konkurencji), detektyw zbierze wszelkie potrzebne dowody, ułatwiające podjęcie odpowiednich kroków. Na potrzeby Klientów zajmujemy się także wywiadem gospodarczym oraz pomocą przy windykacji należności od dłużników. Poszukujemy, ujawniamy i dokumentujemy ich źródła dochodów oraz potencjalny ukryty majątek.

Oprócz spraw rodzinnych i gospodarczych prywatny detektyw może zająć się też szeregiem innych zleceń. Podejmiemy się poszukiwania osób zaginionych lub ukrywających się. W razie konieczności pomożemy odnaleźć świadków wydarzeń. Prowadzimy również informatyczne usługi detektywistyczne. Obejmują one takie czynności jak:

  • łamanie haseł,
  • odzyskiwanie haseł,
  • odzyskiwanie usuniętych danych z nośników pamięci.

Jeśli więc potrzebny Państwu skuteczny prywatny detektyw w Krakowie czy innym mieście Polski – zachęcamy do kontaktu. Gwarantujemy pełną dyskrecję i najwyższą efektywność.