Genealogia

Kto zna historię własnej rodziny jest jak drzewo, które świadome jest siły swoich korzeni. Wie, jakie burze i wichury przetrzyma, bo zna swoich przodków i problemy, z jakimi się borykali. Zna często ich sukcesy i porażki, zdolności i przywary. Wie, na jakim fundamencie stoi, bo wie że wszystko, kim jest po przodkach dziedziczy.

Kto nie zna historii własnej rodziny czym prędzej powinien ją poznać. Otworzy się przed nim nieznany dotąd jego własny świat. Oglądając z pozoru obce twarze w rodzinnych albumach, łącząc ze sobą strzałkami na kartce papieru imiona, nazwiska nieznanych sobie osób w pewnym momencie dostrzeże, że tak naprawdę poznaje swoja własną historię – historię swojego DNA.

Żeby być dumnym ze swojej rodziny nie trzeba szczycić się herbami i tytułami. Niezależnie od tytułów czy zamożności w każdej rodzinie można znaleźć osoby wybitne, na jakimś polu zasłużone jak i złe. Historia jest moją pasją. Do Państwa rąk oddaje tą pasję i detektywistyczne umiejętności. Przyjmuję również zlecenia dotyczące budowy drzew genealogicznych, poszukiwania przodków.